• Facebook Sayfamızı Beğenin
  • Twitter'da takip edin

M.A.R.S

3D MMOTPS tarzda bir oyun olarak piyasaya sürülen bu oyunda amacınız düşmanlara karşı savunma yapmak. tabi büyük oranda sağlam bir stratejide gerekecek. Oyun motoru “Mass Efect”, “Gears of War”, “Unreal Tournement” gibi oyunların geliştirilmesinde kullanılmış motor ile aynıdır. Bu nedenle oyundan ne kadar zevk alacağınızı az çok tahmin edebiliyorsunuzdur.

M.A.R.S tek bir ana silah yerine birden fazla silah kullanım seçeneği ile kullanıcılarının beğenisini topluyor. Birçok silah farklı özellikler ile sizin oyundan zevk almanızı sağlamaktadır. Çünkü her savaş alanında farklı bir çatışma ortamı bulunduğu için farklı silahlar kullanmanız gerekecek. Cephanenizi sağlam ve kısıtlı bir şekilde kullanmanız gereken bölümlerde olacak. Bu nedenle sıkı bir plan yaparak bölümleri rahatlıkla geçmeniz mümkündür.

Oyunda ayrıca savunma modu vardır. Bu nedenle oyun içerisinde oyuncular kendilerini savunarak saldırıdan kurtulma imkanına sahiptir. Bir çok modun bulunduğu oyunda yer alan BOSS'lar ve çeşitli alanlarda bulunan silahlar oyunu daha eğlenceli kılarken sahip olduğu aksiyon figürleri, etkileyici ve özgün yapısı M.A.R.S'ı benzer oyunlardan bir adım öne taşıyor.


5/5 - Toplam 9 Oy

Çok Oyunculu Oyunlar
4037 Kere Oynandı
2 yıl önce güncellendi